Mobilní telefony – nabízíme Vám pozáruční servis mobilních telefonů v Ústí nad Orlicí

ODBLOKOVÁNÍ (Nokia starší typy)

Proces odblokování je složitý proces, kvůli kterému je zapotřebí speciální servisní vybavení. Po odblokování můžete používat jakoukoliv kartu bez omezení

FIRMWARE (Samsung, Sony)

Do Vašich přístrojů dokážeme nahrát nový NEBRANDOVANÝ firmware díky aktualizaci získáte vysoký počet odhalených chyb, zrychlení systému a vyšší stabilitu.

ZÁCHRANA A ZÁLOHA DAT

Každý, kdo vlastní mobilní telefon si málo kdy uvědomí, jak jsou kontakty, které jsou uloženy v paměti telefonu ve skutečnosti důležité. Opravdu malé procento lidí má někde zálohované všechno potřebné. V případě vniknutí kapaliny, může jít o nefunkční klávesy nebo špatný display, ale také nemusí telefon fungovat vůbec.

Výměna LCD displejů mobilních telefonu

Prasklý displej mobilního telefonu je častý následek pádů a silných nárazů vašich mobilních zařízení. Na takové poškození se v drtivé většině případů nevztahuje záruka z důvodu mechanického poškození zaviněného vlastní vinou. U nás si můžete takto poškozený displej nechat u běžných telefonů vyměnit.

Výpočetní technika

OPRAVY HW A INSTALACE SW

Hardware – označuje veškeré fyzicky existující technické vybavení počítače na rozdíl od dat a programů (označovaných jako software). Hardware jsou součástky počítače, bez nichž by nebyl schopen pracovat (procesor CPU, grafická karta GPU, paměť RAM, pevný hardisk HDD, základní deska, mechanika, zdroj, atd.)

Příčin, proč počítač nejde nastartovat může být mnoho. Od poškození zdroje, napadení viry až po vadný hardware.

Jak lze poznat, že Váš PC potřebuje reinstalaci OS?

Operační systém nabíhá déle než dříve

Objevuji se chybové hlášky

Jednuduché programy se zasekávají nebo přestávají pracovat

ZÁCHRANA A ZÁLOHA DAT

Každý, kdo vlastní mobilní telefon si málo kdy uvědomí, jak jsou kontakty, které jsou uloženy v paměti telefonu ve skutečnosti důležité. Opravdu malé procento lidí má někde zálohované všechno potřebné. V případě vniknutí kapaliny, může jít o nefunkční klávesy nebo špatný display, ale také nemusí telefon fungovat vůbec.

Výměna LCD displejů

Prasklý displej noteboku je častý následek pádů a silných nárazů vašich zařízení. Na takové poškození se v drtivé většině případů nevztahuje záruka z důvodu mechanického poškození zaviněného vlastní vinou. U nás si můžete takto poškozený displej nechat vyměnit.

Odvirování

Doporučíme jak nejlépe zabezpečit počítač AVG, ESET (odvirování nebo kompletní reinstalaci se zálohováním všech dat)

Správa počítačových sítí

Propojení firemních počítačů, správu veškerého hardware i software včetně pravidelné údržby.

Návrh a realizace počítačových sítí

Modernizace počítačového vybavení

 

IP kamerové systémy

Kamerové systémy navhujeme a instalujeme vždy dle potřeb zákazníka.
Stále sledujeme moderní trendy a novinky v oblasti zabezpečení objektů a jsme schopni nabídnou to nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a výkon.

Základní technické školení pro IP kamerové systémy
Školení expert na produkty VIVOTEK
Školení expert na produkty KOUKAAM

 

Ekonomický a účetní program POHODA

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední i větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Jeho jednotlivé varianty obsahují různý rozsah a kombinaci funkcí. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem i poskytováním služeb, pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Nabízíme produkty a instalaci programu POHODA společnosti Stormware s.r.o.

 

František Haas

frantisek.haas@jjcomputer.cz

+420 737 858 936

Daniel Valenta

daniel.valenta@jjcomputer.cz

+420 605 715 725

Záruční servis LYNX green yellow
Servis výpočetní techniky green yellow
Servis mobilních telefonu red green
Záruční servis HAL3000 yellow green
IP kamerové systémy green green
Ekonomický SW POHODA green green